Květen

Ani jsme se nenadáli a květen je za námi. Po celý měsíc jsme se pilně učili a snažili se dohnat, co se dá, s vědomím blížícího se vysvědčení. Také jsme pravidelně zalévali rostliny na našem školním pozemku a pozorovali, jak na jaře všechno krásně roste. Na školní zahradě jsme se též zúčastnili školní akce Sportovní zahrada, kde jsme si zacvičili a zasoutěžili s kamarády z ostatních tříd. Další květnovou sportovní akcí bylo Atletické dopoledne bez bariér, kde jsme trénovali na Školní atletický parapohár, který se bude konat v červnu. Nezapomněli jsme ani na naše zvířecí kamarády z Apolenky a zajeli jsme je navštívit a nakrmit. Tam jsme s radostí přivítali nově narozená mláďátka.

Mgr. Ivana Křivková